Oferta

VT-2 TractionBoost

Podstawowy model w naszej ofercie. Modularna hamownia podwoziowa, jednoosiowa, umożliwiająca pomiar mocy i momentu obrotowego w trybie inercyjnym. Możliwość późniejszej rozbudowy do wersji obciążeniowej. Hamownia występuje w wersji mobilnej lub do zabudowy w kanale.
VT-2/B1 TractionBoost

Modularna hamownia podwoziowa jednoosiowa, wyposażona w hamulec elektrowirowy o maksymalnym momencie hamującym 1000Nm. Umożliwia pomiar mocy i momentu obrotowego w trybie inercyjnym oraz obciążeniowym, pomiar mocy na kołach w trybie stałych obrotów oraz testy samochodu w trybie drogowym. Możliwość późniejszej rozbudowy do wersji VT-2/B2 lub wersji dwuosiowej. Hamownia występuje w wersji mobilnej lub do zabudowy w kanale.

VT-2/B2 TractionBoost

Modularna hamownia podwoziowa jednoosiowa. Posiada te same tryby pomiarowe co model VT-2/B1, z tą różnicą, że wyposażona jest w dwa hamulce elektrowirowe o łącznym momencie hamującym 2000Nm - dzięki temu mamy możliwość pomiaru samochodów o mocy nawet 1000KM. Hamownia występuje w wersji mobilnej lub do zabudowy w kanale.VT-4 TractionBoost

Modularna hamownia podwoziowa, dwuosiowa, przeznaczona dla samochodów z napędem zarówno na jedną, jak i obie osie. Umożliwia pomiar mocy i momentu obrotowego w trybie inercyjnym.

Hamownia standardowo wyposażona w mechaniczny system synchronizacji osi, umożliwiający pomiar najnowszych samochodów z aktywnym centralnym dyferencjałem lub zaawansowaną kontrolą trakcji. Możliwość późniejszej rozbudowy do wersji obciążeniowej. Hamownia występuje w wersji wolnostojącej lub do zabudowy w kanale.

VT-4/B2 TractionBoost

Modularna hamownia podwoziowa, dwuosiowa, wyposażona w dwa hamulce elektrowirowe o maksymalnym momencie hamującym 2000Nm. Umożliwia pomiar mocy i momentu obrotowego w trybie inercyjnym oraz obciążeniowym, pomiar mocy na kołach w trybie stałych obrotów oraz testy samochodu w trybie drogowym. Hamownia standardowo wyposażona w mechaniczny system synchronizacji osi. Możliwość późniejszej rozbudowy do wersji VT-4/B4. Hamownia występuje w wersji wolnostojącej lub do zabudowy w kanale.

VT-4/B4 TractionBoost

Najbardziej zaawansowana hamownia podwoziowa z naszej oferty, wyposażona w cztery hamulce elektrowirowe o łącznym momencie hamującym 4000Nm - dzięki temu mamy możliwość pomiaru samochodów o mocy nawet 2000KM. Hamownia standardowo wyposażona w mechaniczny system synchronizacji osi. Hamownia występuje w wersji wolnostojącej lub do zabudowy w kanale. Posiada te same tryby pomiarowe co model VT-4/B2.
VT-1 TractionBoost

Hamownia podwoziowa przeznaczona do pomiaru mocy i momentu obrotowego w motocyklach. Standardowo występuje w wersji mobilnej, umożliwiającej transport urządzenia. Zmienny rozstaw przedniego widelca gwarantuje dopasowanie hamowni praktycznie do każdego rozstawu kół motocykla. Możliwość przygotowania wersji umożliwiającej również pomiar quadów.

Poleć nas

Jeśli masz firmę tuningową lub pracujesz w warsztacie, na pewno masz wielu znajomych i klientów. Jeśli polecisz naszą hamownię znajomemu, a on kupi ją u nas i potwierdzi polecenie, oferujemy Ci 5% prowizji. Nie ma znaczenia czy jesteś już właścicielem naszej hamowni.

DynaVTECH demo

Możesz pobrać wersję demonstracyjną i sprawdzić nasze oprogramowanie. Pozwala ona na przeprowadzenie wirtualnego pomiaru. Funkcjonalność jest równa pełnej wersji.

Na specjalne zamówienie wykonujemy również hamownie przeznaczone dla praktycznie wszystkich pojazdów kołowych, hamownie dla ciężarówek, hamownie dla traktorów, maszyn rolniczych, hamownie dla quadów.

facebook