Language
Language
+49 2426 94 60 924 +44 1604 422 515 +48 12 658 66 66 sales@vtechdyno.eu
Oferta

Hamownie podwoziowe – ceny i oferta

Hamownie podwoziowe z serii VT produkowane przez V-tech Dynamometers obecne są na europejskim rynku już od ponad dekady. W obecnej chwili oferta obejmuje hamownie jednoosiowe oraz hamownie podwoziowe dla samochodów z napędem 4×4, hamownie motocyklowe, dla quadów oraz hamownie dla traktorów i ciężarówek. Oferowane są zarówno w wersji inercyjnej, jak i obciążeniowej. Ceny hamowni podwoziowych są ustalane indywidualnie na podstawie specyfikacji i oczekiwań oraz wyposażenia i sposobu montażu – w sprawie oferty cenowej prosimy o kontakt z nr telefonu: +48 12 658 66 66.

Hamownia podwoziowa VT-1 TractionBoost

Hamownia podwoziowa przeznaczona do pomiaru mocy i momentu obrotowego w motocyklach. Standardowo występuje w wersji mobilnej, umożliwiającej transport urządzenia. Zmienny rozstaw przedniego widelca gwarantuje dopasowanie hamowni praktycznie do każdego rozstawu kół motocykla. Możliwość przygotowania wersji umożliwiającej również pomiar quadów.


Hamownia podwoziowa VT-2 TractionBoost

Podstawowy model w naszej ofercie. Hamownia podwoziowa, jednoosiowa, umożliwiająca pomiar mocy i momentu obrotowego w trybie inercyjnym. Możliwość późniejszej rozbudowy do wersji obciążeniowej. Hamownia występuje w wersji mobilnej lub do zabudowy w kanale.


Hamownia podwoziowa VT-2/B1 TractionBoost

Hamownia podwoziowa jednoosiowa, wyposażona w hamulec elektrowirowy o maksymalnym momencie hamującym 1000Nm. Umożliwia pomiar mocy i momentu obrotowego w trybie inercyjnym oraz obciążeniowym, pomiar mocy na kołach w trybie stałych obrotów oraz testy samochodu w trybie drogowym. Możliwość późniejszej rozbudowy do wersji VT-2/B2. Hamownia występuje w wersji mobilnej lub do zabudowy w kanale.


Hamownia podwoziowa VT-2/B2 TractionBoost

Hamownia podwoziowa jednoosiowa. Posiada te same tryby pomiarowe co model VT-2/B1, z tą różnicą, że wyposażona jest w dwa hamulce elektrowirowe o łącznym momencie hamującym 2000Nm - dzięki temu mamy możliwość pomiaru samochodów o mocy nawet 1000KM. Hamownia występuje w wersji mobilnej lub do zabudowy w kanale.


Hamownia podwoziowa VT-4 TractionBoost

Hamownia podwoziowa, dwuosiowa, przeznaczona dla samochodów z napędem zarówno na jedną, jak i obie osie. Umożliwia pomiar mocy i momentu obrotowego w trybie inercyjnym.

Hamownia standardowo wyposażona w mechaniczny system synchronizacji osi, umożliwiający pomiar najnowszych samochodów z aktywnym centralnym dyferencjałem lub zaawansowaną kontrolą trakcji. Możliwość późniejszej rozbudowy do wersji obciążeniowej. Hamownia występuje w wersji wolnostojącej lub do zabudowy w kanale.


Hamownia podwoziowa VT-4/B2 TractionBoost

Hamownia podwoziowa, dwuosiowa, wyposażona w dwa hamulce elektrowirowe o maksymalnym momencie hamującym 2000Nm. Umożliwia pomiar mocy i momentu obrotowego w trybie inercyjnym oraz obciążeniowym, pomiar mocy na kołach w trybie stałych obrotów oraz testy samochodu w trybie drogowym. Hamownia standardowo wyposażona w mechaniczny system synchronizacji osi. Możliwość późniejszej rozbudowy do wersji VT-4/B4. Hamownia występuje w wersji wolnostojącej lub do zabudowy w kanale.


Hamownia podwoziowa VT-4/B4 TractionBoost

Najbardziej zaawansowana hamownia podwoziowa z naszej oferty, wyposażona w cztery hamulce elektrowirowe o łącznym momencie hamującym 4000Nm - dzięki temu mamy możliwość pomiaru samochodów o mocy nawet 2000KM. Hamownia standardowo wyposażona w mechaniczny system synchronizacji osi. Hamownia występuje w wersji wolnostojącej lub do zabudowy w kanale. Posiada te same tryby pomiarowe co model VT-4/B2.

Na specjalne zamówienie wykonujemy również hamownie dedykowane do praktycznie wszystkich pojazdów kołowych, hamownie dla ciężarówek, hamownie dla traktorów, maszyn rolniczych, hamownie dla quadów.

facebook