Hamownia VT-4/B2

Hamownia podwoziowa VT-4/B2

Hamownia podwoziowa obciążeniowa, synchronizowana VT-4/B2 z dwoma hamulcami elektrowirowymi to hamownia samochodowa, ale można do niej zamówić opcjonalną przystawkę do motocykli. Jeżeli posiada się naszą hamownie VT-2 w dowolnej wersji, to można ją rozbudować do VT-4 i dowolnej wyższej wersji (z obciążeniem 4 hamulcami elektrowirowymi). Ten model można rozszerzyć do 4 hamulców elektrowirowych. Są dwa rodzaje wykonania tej hamowni – wolnostojąca na powierzchni lub instalowana w podłodze (wymaga przygotowania wnęk w podłodze).

Dane techniczne
Typ

Hamownia podwoziowa obciążeniowa, synchronizowana [1]

Wymiary (D x S) [mm] 4450 x 3640 [2]
Maks./min. rozstaw osi [mm] 3300/2300
Maks./min. rozstaw kół [mm] 2200/900
Minimalna średnica opony [mm] 400
Obciążenie pojedynczej osi [kg] 3000
Liczba osi 2
Hamulce elektrowirowe 2x1000Nm
Vmax [km/h] 300
Tryby pomiarowe inercyjny, obciążeniowy, drogowy, stałych obrotów, cykle jazdy
Błąd pomiaru [%] 0,1
Zasilanie (bez wentylatorów chłodzących i wyciągowych) min. AC 400V / 40A
Wymagane powietrze pod ciśnieniem min. 6 bar
Wersje montażowe kanał / wolnostojąca
Akcesoria dodatkowe m. in. czujnik ciśnienia doładowania, czujnik AFR, wentylator chłodzący, wentylator wyciągowy, przewody odciągu spalin

[1] Mechaniczna synchronizacja przedniej i tylnej osi daje możliwość mierzenia najnowszych samochodów z napędem na cztery koła, wyposażonych w zaawansowany system zmiennego rozdziału momentu obrotowego pomiędzy osiami. Umożliwia również wykonanie prawidłowych pomiarów samochodów z napędem na jedną oś, wyposażonych w najnowszy system kontroli trakcji, który wymaga, by wszystkie koła w czasie jazdy (w czasie pomiaru) były w ruchu.

[2] 5750x3640 dla wersji montowanej w kanał, przy maksymalnym rozstawie osi.

 

facebook